אשד בקרה מהווה זרוע משמעותית בפעילות של קבוצת אשד. החברה מספקת שירותי בקרה במגוון דיסציפלינות, בהן בקרה הנדסית, בקרה משפטית, בקרה ארגונית, בקרה על עמידה בהוראות חוק, הסכמים ועוד.

שירותי הבקרה שאנחנו מספקים כוללים בקרות שגרה קבועות ובקרות עומק מיוחדות. בתוך כך אנחנו אוספים את המידע הרלוונטי עבור לקוחותינו במגוון דרכים, מעבדים את המידע לכדי נתונים ומסקנות ומספקים תמונת מצב מלאה ומדויקת, הנשענת על נתוני אמת.

לקוחותינו, בהם בעיקר משרדי ממשלה ומוסדות ציבור, נהנים משירות המותאם באופן מלא לצורכיהם. אנחנו לומדים באופן מעמיק את צורכי הבקרה של הגוף הפונה, ובונים עבורו מסגרת תהליכי בקרה מדויקים. בחלק מהמקרים השירות כולל שילוב של מספר דיסציפלינות פיקוח ובקרה, על רבדי פעילות מגוונים בתוך מוסדות הלקוח.

עובדי החברה הם אנשי המקצוע המובילים בתחומם. עורכי דין, מהנדסים, כלכלנים ונוספים. כולם בעלי תפקידים מנוסים ומיומנים, המהווים את העין הפקוחה על תהליכים בעלי משמעות ציבורית רחבה.

בין הפרויקטים הגדולים הנהנים מהליווי שלנו,

פרויקט 'דיור למשתכן',

המונה נכון להיום כ- 100,000 יחידות דיור בכל הארץ.

במסגרת פרויקט זה אנחנו מספקים מענה לכל סוגיות הבקרה. החל מבקרה
הנדסית על תוכניות הבנייה של כלל הפרויקטים, עד אחרון הבניינים בכל
אחד מהם; דרך בקרה משפטית על החוזים הנחתמים בין הקבלנים לדיירים;
וכלה בקיום הקשר הישיר עם הזוכים בכל הפרויקטים ברחבי הארץ,
באמצעות הפעלת קו המידע והשירות של פרויקט 'דיור למשתכן' כולו.

אנחנו גאים להיות שומר הסף בפרויקט משמעותי וחשוב זה, שלו
השפעה אדירה על חייהם של מאות אלפי אנשים בישראל מדי שנה.

פרויקט קידום היתרים והתרת חסמים

חברת אשד בקרה מנהלת פעילות לקידום היתרים והתרת חסמים על כלל פרויקטי משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. הצוות מטפל בפרויקטים בפריסה ארצית ובחלוקה למחוזות. בנוסף, הצוות מלווה את הקבלנים/יזמים/חברות הבניה מרגע זכייתכם במכרז דיור בר השגה לרבות ביצוע פעולות לקידום הטיפול בשלבי ההיתרים ועד קבלת היתר מלא. הצוות מקיים קשר רציף עם הרשויות המקומיות והרשויות הציבורית כדי לסייע להתיר חסמים ולקדם את שלבי קבלת ההיתרים ככל הניתן. הצוות מורכב מאנשי מקצוע עם ניסיון רב בתחומי התכנון הבנייה ופעילות מול הרשויות המקומיות והציבוריות.

אנו עומדים לרשות ארגונים עם נתוני אמת מדויקים ורחבים, המשקפים את מצבם

ארגונים שמעוניינים לבצע בקרה איכותית, שתעמיד את הארגון ברף הסטנדרטים הגבוה ביותר, מוזמנים לפנות אלינו להתאמת מענה מדויק.